<html><head><meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8"></head><body dir="auto"><span style="font-size: 16pt; font-family: Arial;">Food
Lion Weekly Specials 09/09 thru 09/15</span><br><div dir="ltr"><o:smarttagtype namespaceuri="urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" name="country-region"><o:smarttagtype namespaceuri="urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" name="City"><o:smarttagtype namespaceuri="urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" name="PlaceType"><o:smarttagtype namespaceuri="urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" name="PlaceName"><o:smarttagtype namespaceuri="urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" name="State"><o:smarttagtype namespaceuri="urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" name="place"><div class="Section1">

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Prices
vary by store<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Quantities
may be limited<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Coupons
may not be available in all stores<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Digital
coupons can be loaded using the Food Lion website or the Food Lion  App or in
store at the kiosk where available<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Buy 2
Get 1 Free<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Buy 2
of the following items, and get 1 free.  Must buy 3 items in order to receive
discounted price.  Prices listed after savings.<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Alkaline
88 Water, 3 liter, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Almond
Breeze Almond Milk, 64 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><st1:state w:st="on"><st1:place w:st="on"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Arizona</span></font></st1:place></st1:state><font size="5"><span style="font-size:16.0pt"> Tea, 128 oz, $1.86<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Armour
Chili, 14 oz, 86¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Baskin
Robbins Ice Cream, 14 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Betty
Crocker Boxed Potatoes, 4.7-5 oz, $1<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Blue
Bunny Loaded Sundae Cups, 8.5 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Bubly
Sparkling Water, 8 pk, $2.59<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Butterfinger
Fun Size Candy Bag, 10.5-11.5 oz, $2.53<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Daisy
Sour Cream, 16 oz, $1.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Dannon
Danimals or Yocrunch, 4-6 pk, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">David's
Deli Bagels, 14.25 oz, $1<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Eight
O' Clock Ground or Whole Bean Coffee, 11-12 oz, $3<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Entenmann's
Little Bites, 7.4-18 oz, $2.66<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Fairlife
Ice Cream, 14 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Folgers
1850 Coffee, 10 ct. or 12 oz, $3.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">General
Mills Cinnamon Toast Crunch or Honey Nut Cheerios cereal, 10.8-12.4 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">General
Mills Lucky Charms Cereal, 10.5-13.8 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Good
Humor Ice Cream Bars, 6 pk, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Halo
Top Ice Cream or Bars, 16-17.5 oz, $2.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Jell-O
Gelatin or Pudding, 4 pk, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Kellogg's
Rice Krispies Treats Poppres, 5 pk, $1.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Kellogg's
Tray Packs, 12 ct., $3.46<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Knorr
Pasta or Rice Sides, 3.8-5.7 oz, 67¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Kraft
Salad Dressing, 14-16 oz, $1.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Lindy's
Italian Ice, 6 pk, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Mrs.
Cubbison's Croutons, 5 oz, 67¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Nabisco
belVita Breakfast Biscuits, 8 pk, $3.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Nabisco
Ritz Toasted Chips or Crisps & Thins, 4.5-8.1 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><st1:place w:st="on"><st1:placename w:st="on"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Nature</span></font></st1:placename><font size="5"><span style="font-size:16.0pt"> <st1:placetype w:st="on">Valley</st1:placetype></span></font></st1:place><font size="5"><span style="font-size:16.0pt"> or General Mills Bars, 7.4-8.98 oz,
$1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><st1:place w:st="on"><st1:placename w:st="on"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Nature</span></font></st1:placename><font size="5"><span style="font-size:16.0pt"> <st1:placetype w:st="on">Valley</st1:placetype></span></font></st1:place><font size="5"><span style="font-size:16.0pt"> Packed or Protein Bars, 6.8-7.4 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Old <st1:city w:st="on"><st1:place w:st="on">El Paso</st1:place></st1:city> Taco or Fajita
Dinner Kit, 8.4-12.5 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Pearls
Olives to Go!, 4 pk, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Pillsbury
Cinnamon or Crescent Rolls, 8-13.9 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Pillsbury
Grands! Biscuits, 37.4-41.6 oz, $2.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Prego
Pasta Sauce, 14.5-24 oz, $1.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Rockin'
Refuel Drink, 12 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Smartfood
Popcorn, 5-10 oz, $2.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Tillamook
Shredded or Sliced Cheese, 7-8 oz, $2.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Tropicana
Premium Ades, 52 oz, $1.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Buy 3
Save 3<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Buy 3
of the following items, Save $3 Instantly  Prices listed after savings.<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Axe <st1:place w:st="on"><st1:city w:st="on">Body</st1:city> <st1:state w:st="on">Wash</st1:state></st1:place>,
16 oz, $3.49<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Dove
Men+Care Deodorant, 2.7-3 oz, $4.19<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Buy 1
Get 1<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Bakery
Mini Bagels, 10 ct., at $3.49 ($1.74)<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Fresh
Churned Butter, 3-4.4 oz, at $2.99 ($1.49)<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Joseph's
Flatbread, 10 oz, at $3.49 ($1.74)<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Smithfield
Marinated Pork Tenderloin, 18.4 oz, at $8.99 ($4.49) may have to buy 2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Tastykake
Bagged Donuts or Snack Cakes, 8-16.5 oz, (price not listed)<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Wise
Potato Chips, 6.5-7 oz, at $2.99 ($1.49), limit 2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Produce<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Black
or Red Plums,  per pound $1.79<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Celery,
bunch, $1.19<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Chopped
Salad Kit, 10.3-13 oz, $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Flat
Spinach, 8 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Green
Cabbage,  per pound 49¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Mandarins,
3  pounds, $2.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Mango,
ea, 79¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Red
Seedless Grapes,  per pound 99¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Tasteful
Selections Steam & Savor Potatoes, 24 oz, $1.49<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Meat<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">73%
Fresh Ground Beef Patties,  per pound $3.79<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Assorted
Bone-In Pork Chops,  per pound $1.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Beef
Bottom Round Roast,  per pound $4.49<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Bone-In
Center Cut Pork Chops,  per pound $2.49<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Boneless
New York Strip Steak,  per pound $5.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion 85% Lean Ground <st1:country-region w:st="on"><st1:place w:st="on">Turkey</st1:place></st1:country-region>,
16 oz, $2.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Boneless Chicken Breast,  per pound $1.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Chicken Drumsticks or Thighs,  per pound $1.29<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Cooked Shrimp, 41-50 ct, 16 oz pkg, $6.49<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Fresh Brats, 16 oz, $3.29<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Raw Shrimp, 41-50 ct, 16 oz pkg, $5.49<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Inland
Market Citrus Herb Salmon, 16 oz, $11.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Oscar
Mayer Deli Fresh Lunch Meat, 7-9 oz, $3<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Perdue
Harvestland Organic Chicken, 25% off<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Perdue
Short Cuts or Breaded Chicken Breast, 9-12 oz, $3  $2.50 with in-store or
digital coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Pork
Whole Boston Butt,  per pound $1.59<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">SeaPak
Frozen Seafood, 16-28 oz, $7.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Tyson
Family Pack Chicken, 40-70.4 oz, $9.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Fridge
or Frozen<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Dannon
Two Good Yogurt, 5.3 oz, $1.25  $1 with in-store or digital coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">DiGiorno
Stuffed Crust Pizza, 22.2-26.4 oz, $6.99  $5.99 with in-store or digital coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Edy's
Ice Cream, 48 oz, $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Farm
Rich Snacks, 16-26 oz, $4.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Cream Cheese Bar, 8 oz, 99¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Turkey, Chicken or Provolone Cheese,  per pound $4.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Jimmy
Dean Breakfast Bowls, 7-9 oz, $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Kraft
American Cheese Singles, 10.7-12 oz, $2.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Laughing
Cow Cheese Wedges, 6 oz, $2.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Magnum
Ice Cream Bars or Tubs, 9.12-14 oz, $3.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Michelina's
Frozen Dinners, 4.5-8.5 oz, $1  80¢ with in-store or digital coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Philadelphia
Soft Cream Cheese, 7.5-8 oz tub, $2.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Stouffer's
Family Style Dinners, 25-40 oz, $6.99  $5.99 with in-store or digital coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Tropicana
Premium <st1:place w:st="on">Orange</st1:place> Juice, 52 oz, $3<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Wholly
Guacamole Product, 7.5 oz, $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Grocery<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Bodyarmor
Sports Drinks, 8 pk, $5.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Bush's
Best Baked or Grillin' Beans, 21.5-28 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Canada
Dry or 7-Up Products, 2 liter bottle, $1.25<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Coca-Cola
Products, 12 oz cans 12 pack, $3.33, limit 9<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Deer
Park Spring Water, 24 pk, $3.33<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Father's
Table Pumpkin Roll, 18 oz, $3.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Food
Lion Soda, 2 liter bottle, 69¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">General
Mills Flavored Cheerios Cereal, 13.5-18.2 oz, $3.50  $3 with in-store or digital
coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Green
Giant Canned Vegetables, 14.5-15.25 oz, $1.19<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Hellmann's
Easy Squeeze Mayonnaise, 20 oz, $3.79<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Idahoan
Instant Potatoes, 2-4.1 oz, $1<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Juicy
Juice 100% Fruit Juice, 64 oz or 8 pk, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Keebler
Zesta Crackers, 16 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Kraft
Mac & Cheese Dinner, 7.25 oz, $1<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Lipton
Tea, 12 pk, $4.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Luck's
Canned Beans, 15 oz, 99¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Mt.
Olive Pickle Pouch, 4.8 oz, $1<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Nabisco
Ritz Crackers, 7.5-15 oz, $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Ore-Ida
Just Crack an Egg, 3 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Panera
Soups, 16 oz, $3.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Pepsi
Products, 6 pk bottles, $2.20, limit 10<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Post
Pebbles or Honey Bunches of Oats Cereal, 11-18 oz, $1.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Powerade
Drink, 28 oz, 79¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Pringles
Mega Stack Potato Crisps, 6.8-7.1 oz, $1.89<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Progresso
Canned Soup, 18.5-19 oz, $1.67<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Quaker
Cap'N Crunch Cereal, 11.4-14 oz, $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Quaker
Instant Oatmeal, 8.4-15.1 oz, $1.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Ronzoni
Pasta, 12-16 oz, $1<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Skippy
Peanut Butter, 15-16.3 oz, $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Personal
Care<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Crest
Toothpaste or Oral-B Toothbrush, ea, $2.99  $1.99 with in-store or digital
coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Nasacort
Allergy Spray, .37 oz, $13.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">U by
Kotex Pads or Tampons, 16-18 ct, $3.99  $2.99 with in-store or digital coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Household<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">All
Laundry Detergent, 32-50 oz or 18-22 ct., $3  $2 with in-store or digital
coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Mr.
Clean Multi-Purpose Cleaner, 2 ct. or 45 oz, $3  $2.50 with in-store or digital
coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Persil
Laundry Detergent, 100 oz or 33.5 oz or 38 ct., $11.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Renuzit
Warmer and 1 Refill, 1 ct., $2.50<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Snuggle
Fabric Softener, 70-80 ct. or 64 oz, $2<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Snuggle
Liquid Fabric Softener, 31.7-32 oz, $3  $2 with in-store or digital coupon<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Swiffer
Refills, 24 ct. wet or 16-40 ct. dry, $8.49<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Tempo
Dish Soap, 16 oz, 99¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt"><o:p> </o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Pet
Care<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Cesar
Wet Dog Food, 3.5 oz, 85¢<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Meow
Mix Dry Cat Food, 3-3.47  pounds, $3.99<o:p></o:p></span></font></p>

<p class="MsoNormal"><font size="5" face="Arial"><span style="font-size:16.0pt">Purina
Kit & Kaboodle Cat Food, 22-24.2  pounds, $13.99<o:p></o:p></span></font></p>

</div>




</o:smarttagtype></o:smarttagtype></o:smarttagtype></o:smarttagtype></o:smarttagtype></o:smarttagtype></div></body></html>